• W trosce o zdrowie Twoich pupili

  • W trosce o zdrowie Twoich pupili

  • W trosce o zdrowie Twoich pupili

Klinika weterynaryjna w Szydłowcu i Mirowie – Aktualności

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z najnowszymi informacjami dotyczącej działalności kliniki weterynaryjnej Andrzeja Podleśnego. Poniżej znajdziecie Państwo informacje dotyczące aktualne obowiązujących promocji, akcjach szczepień i chipowania, czy nowych działaniach naszego gabinetu weterynaryjnego. Zapraszamy do korzystania z usług naszych weterynarzy i obserwowania prowadzonych przez nas akcji promocyjnych. Wszystko z myślą o zdrowiu Waszych pupili.

 

TESTY SNAP 4Dx Plus    

  Przeznaczone są do diagnozowania trzech chorób przenoszonych przez kleszcze:anaplazmozy,boreliozy i erlichiozy psów oraz jednej przenoszonej przez komary: dirofilariozy (robaczyca serca spowodowana przez nicienie).

Do badania potrzeba tylko kilka kropel krwi i  mamy wynik po 10 minutach!     Zapraszamy!

 

 

BADANIA KRWI-HEMATOLOGIA I BIOCHEMIA

 Od dnia 22.12.2014 r. wykonujemy badania hematologiczne i biochemiczne krwi.Dysponujemy hematologicznym analizatorem firmy IDEXX  model VetAutoreader oraz biochemicznym analizatorem firmy IDEXX model VetTest.Urządzenia te gwarantują wiarygodne i natychmiastowe wyniki (ok.10-15 min).

Dostępne parametry biochemiczne: ALB,ALKP,ALT,AMYL,BUN,Ca,CHOL,CREA,GLU,GGT,LAC,LDH,LIPA,Mg,NH3,PHOS,TBL,TP,TRIG,URIC,GLOB.

Określane parametry hematologiczne: Hct,Hgb,MCHC,WBC,GRANS,NEUT,EOS,L/M,PLT,nRBCs,RETICs.

 

EKG-ELEKTROKARDIOGRAFIA

Od dnia 10.11.2014 r. wykonujemy badania EKG u psów i kotów.

Posiadamy aparat EKG BTL-08 MT  PLUS wraz z oprogramowaniem komputerowym BTL CardioPoint-EKG C 600.   

2014-12-06-1683

 

 

MIESIĄC ZDROWYCH ZĘBÓW

 

 W LIPCU  w ramach akcji   MIESIĄC ZDROWYCH ZĘBÓW  możecie Państwo  bezpłatnie sprawdzić  czy Wasz pies ma zdrowe zęby i dziąsła.  Zapraszamy!

Sztuczna szczęka psu się nie uśmiecha… :)

Radosny pies

Steven Duggar Authentic Jersey